Nejčastější dotazy

Jak dlouho výstavba potrvá?

Během prvních třech dnů se nejprve spolu spojíme, seznámíme Vás s projektem a domluvíme se na prohlídce, vytvoříme rezervaci. Následně se domluvíme na schůzce ohledně financování, podepíšeme rezervační smlouvu. Do 14 dní zvládneme Smlouvu o budoucí kupní smlouvě a celý administrativní proces už do 1 měsíce. Pak už nás čeká samotná stavba, kupní smlouvu podepíšeme po kolaudaci a předpřejímce. A bydlení už je Vaše!

Je možné zajistit si v rámci projektu financování?

V rámci projektu nabízíme výhodné financování ve spolupráci s naším dlouholetým partnerem Modrou pyramidou nebo ČSOB bankou. S námi se o nic nemusíte starat, náš průvodce veškeré papírování zajistí za Vás.

Pomůžete mi s vyladěním interiéru?

Za velmi příznivou cenu se vám v případě potřeby bude věnovat interiérový designér, který dle Vašich požadavků sestaví projekt interiéru se specifikací veškerých povrchů podlah a stěn, barevností, výběrem nábytku od postele po lampičku atd.

Umíte zajistit dodávku kuchyňské linky a vestavného nábytku?

Máme vlastní výrobu kvalitních kuchyňských linek, vestavných skříní, ale i jiného nábytku na míru. Veškerý nábytek může být vytvořen zcela dle Vašich individuálních představ.

V rámci koupě bytu potřebuji prodat svou nemovitost a vše nastavit ideálně tak, abych v mezičase nebydlel pod mostem.

S tím vám umíme velmi dobře pomoci díky našim realitním průvodcům, kteří patří mezi nejlepší na trhu. Jsme schopni nastavit i individuální splátkový kalendář, pokud budeme proces prodeje Vaší stávající nemovitosti řešit my.

Jsme tu pro Vás

© Copyright bidlivnemilanech 2020

Nahoru

Tomuto webu dodal šťávu: