Proč bydlet v Nemilanech?

10 důvodů proč bydlet v Nemilanech

1

Skvělé místo pro život – Užijte si vytoužený klid s veškerými výhodami města. Obojí budete mít na dosah. Nemilany jsou součástí Olomouce, jsou však okrajovou klidnou částí. Nabízí tak komfort města a klid vesnice.

2

Snadné spojení do centra – Nespěchejte. Ať už dáváte přednost autu, autobusu nebo vlaku, do centra je to vždy blízko. Pár kroků od domu je vlaková i autobusová zastávka.

3

Veškerá občanská vybavenost – Zaskočte si nakoupit, na dobré jídlo, k lékaři, na poštu nebo rovnou zasportovat. Vše k dispozici naleznete do 5 minut pěší chůzí.

4

Myslíme i na ty nejmenší – Nemusíte složitě hledat místo pro své děti. Školku i školu budete mít k dispozici 5 minut pěší chůzí od Vašeho bytu.

5

Moderní bydlení – Unikátní koncept uzavřeného vnitrobloku nabízí soukromí a klid.

6

Sport součástí života – Odpočívejte aktivně. Kolo, brusle nebo hřiště i sportovní kluby najdete ve svém nejbližším okolí.

7

Strategická poloha – 4 minuty autem do centra Olomouce. 3 minuty autem od nájezdu na E462 směr Brno i směr Ostrava.

8

Klidné a čisté prostředí – Užívejte si podmanivou přírodu. Míst, kam můžete vyrazit na procházku nebo výlet, je tu spousta.

9

Příznivá cena – Získejte finančně dostupné moderní bydlení na skvělé adrese.

10

Komplexní služby – Svěřte se do rukou našich profesionálů. Kromě výběru správného bydlení Vám náš průvodce pomůže i s financováním a dalším spektrem výhod jako například možností družstevního bydlení.

Městský úřad
1 minuta

Potraviny
1 minuta chůze

Doprava (bus)
1 minuta chůze

Vlak
5 minut chůze

Lékař
5 minut autem

Restaurace
4 minuty

Sport a volný čas
4 minuty chůze

Škola
3-5 minut chůze

Jsme tu pro Vás

© Copyright bidlivnemilanech 2020

Nahoru

Tomuto webu dodal šťávu: